PORT

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

STCW/ITR

REJSY

MAZURY - WILLA IRENKA

RYA

WSPÓŁPRACA

GALERIA

O MNIE

KONTAKT

.

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Jako wykwalifikowany Instruktor Żeglarstwa (PZŻ i ISSA Poland), Instruktor Sportu w dyscyplinie Żeglarstwo i Kapitan Jachtowy z chęcią przygotuję Cię do samodzielnego prowadzenia jachtu żaglowego.
Szkolenie żeglarskie opieram na indywidualnym programie, który kładzie nacisk na bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek. Zanim zaczniemy, powinniśmy omówić Twoje oczekiwania. Nie zawsze zajęcia indywidualne są najlepszym rozwiązaniem- w takiej sytuacji zaproponuję Ci optymalną ścieżkę rozwoju w oparciu o zbiorowe kursy żeglarskie organizowane przez moich partnerów.
W przygotowaniu Twojego programu szkoleniowego uwzględniam też potrzeby formalne (w celu zdobycia patentów PZŻ, PZMWiNW lub certyfikatów ISSA Poland, RYA, czy PZŻ należy spełnić konkretne wymagania, co do wiedzy, stażu i umiejętności).
Samo szkolenie żeglarskie odbywa się na dowolnym akwenie i jachcie, najlepiej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami (niezależnie czy to będzie szlak Wielkich Jezior Mazurskich, Zalew Zegrzyński, Zatoka Gdańska, Chorwacja, czy Wyspy Kanaryjskie). Jeżeli z przyczyn obiektywnych (np. czas, koszty, inne?) nie będziemy mogli zrealizować naszej współpracy w najbliższym terminie, postaram Ci się znaleźć innego godnego zaufania profesjonalistę.
Zapraszam również na moje szkolenia motorowodne, a także do spędzenia czasu w bazie na Mazurach koło Giżycka. Oferuję pomoc w kursach doszkalających (SRC, STCW), nabyciu publikacji RYA lub specjalistycznych ubezpieczeń żeglarskich, a także organizacji rejsów i prowadzenie żeglarskich eventów.
ZAZDROSZCZĘ, ŻE PRZED TOBĄ JESZCZE TYLE FAJNYCH I EKSCYTUJĄCYCH MOMENTÓW DO ODKRYWANIA