PORT

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

STCW/ITR

REJSY

MAZURY - WILLA IRENKA

RYA

WSPÓŁPRACA

GALERIA

O MNIE

KONTAKT

.

SZKOLENIA MOTOROWODNE

Jako wykwalifikowany Instruktor Motorowodny (PZMWiNW), Instruktor Sportu w dyscyplinie Sporty Motorowodne i Kapitan Motorowodny z przyjemnością przygotuję Cię do samodzielnego prowadzenia jachtu motorowego.
Pierwszym krokiem będzie omówienie Twoich oczekiwań- szkolenie motorowodne opieram na indywidualnie przygotowanym programie, który kładzie nacisk na bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek.
Jeżeli zajęcia indywidualne nie będą najlepszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji, to doradzę inną ścieżkę kariery motorowodnej w oparciu o kursy organizowane przez moich partnerów.
Jeżeli zamierzasz uzyskać patent PZMWiNW lub certyfikat RYA Twój program szkolenia motorowodnego będzie uwzględniał potrzeby formalne tych instytucji (odpowiedni zakres wiedzy, umiejętności i stażu).
Samo szkolenie motorowodne odbywa się na dowolnym akwenie i jachcie motorowym, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami (niezależnie czy to będzie szlak Wielkich Jezior Mazurskich, Zalew Zegrzyński, Zatoka Gdańska, Chorwacja, czy Wyspy Kanaryjskie). Jeżeli z przyczyn obiektywnych (np. czas, koszty, inne?) nie będziemy mogli zrealizować naszej współpracy w najbliższym terminie, postaram Ci się znaleźć innego godnego zaufania profesjonalistę.
Zapraszam również na moje szkolenia żeglarskie, a także do spędzenia czasu w bazie na Mazurach koło Giżycka. Oferuję pomoc w kursach doszkalających (SRC, STCW), nabyciu publikacji RYA lub specjalistycznych ubezpieczeń, a także organizacji rejsów i prowadzenie eventów motorowodnych.
ZAZDROSZCZĘ, ŻE PRZED TOBĄ JESZCZE TYLE FAJNYCH I EKSCYTUJĄCYCH MOMENTÓW Z ODKRYWANIA UROKÓW MOTOROWODNIACTWA :)